Gospodarze najskuteczniejsi, MKS też dobrze04.10.2021r.
Na przechlewskim "Orliku" w minioną sobotę 2 października o ligowe zdobycze rywalizowali juniorzy E2 (rocznik 2012 i młodsi). W drugiej imprezie sezonu 2021/2022 ponownie najlepiej zaprezentowali się piłkarze JFA. Miejscowi futboliści zwyciężyli we wszystkich czterech meczach i zdecydowanie przewodzą w tabeli. Zespół Norberta Muchy zagrał dobre zawody, zdobywając pięć oczek po jednej wygranej, dwóch remisach i porażce 0:2 z gospodarzami.

W pozostałych spotkaniach czerwono-niebiescy zremisowali z człuchowskim Piastem 2:2, pokonali Czarnych Czarne 3:0 oraz podzielili się punktami (0:0) z Kolejarzem Chojnice. Dziękujemy Rodzicom za pomoc w organizacji wyjazdu na turniej!

Rundę skończymy w Czarnem, gdzie drużyny spotkają się w niedzielę 24 października o godz.14.00.

Wyniki meczów i strzelcy goli dla MKS-u:

Piast Człuchów- MKS Debrzno 2:2 (Lisowski, J. Bielecki)
Kolejarz Chojnice- JFA Przechlewo 2:3
MKS Debrzno- Czarni Czarne 3:0 (Sz. Kaczyński, Lemańczyk, J. Bielecki)
JFA Przechlewo- Piast Człuchów 4:0
Czarni Czarne- Kolejarz Chojnice 1:1
JFA Przechlewo- MKS Debrzno 2:0
Czarni Czarne- Piast Człuchów 0:1
Kolejarz Chojnice- MKS Debrzno 0:0
JFA Przechlewo- Czarni Czarne 6:0
Kolejarz Chojnice- Piast Człuchów 1:3

MKS: J. Bielecki, Sz. Kaczyński, Kiestrzyn, Lemańczyk, Lisowski, Sz. Ogierman, Osięglewski, W. Wasyłyk, L. Wegner, Żłobecka