Krzysztof Dudzic z licencją trenerską Grassroots C05.10.2021r.
Kolejnym trenerem związanym z naszym klubem, który dzięki uczestnictwu w specjalistycznych zajęciach firmowanych przez PZPN uzyskał stosowne uprawnienia do pracy szkoleniowej z dziećmi jest Krzysztof Dudzic. Kilka tygodni temu ukończył kurs Grassroots C organizowany przez Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej. Gratulujemy!

Przypominamy, iż Krzysztof zajmuje się w MKS-ie Debrzno grupami zawodników z roczników 2013 i 2014, czyli juniorami F1 i F2. Warto dodać, że identyczne uprawnienia trenerskie w gronie czerwono-niebieskich posiadają obecnie Norbert Mucha i Dariusz Piekarski. Wg aktualnych przepisów związkowych tego typu licencja pozwala na prowadzenie drużyny seniorów w klasie A i B oraz w kategoriach dziecięcych od najmłodszej (G2, rocznik 2016) po D1, a zatem w edycji 2021/2022 rocznik 2009.