W debrzeńskim turnieju juniorów F1 Kolejarz przed MKS-em 12.10.2021r.
Drugie ligowe zawody juniorów F1 (rocznik 2013 i młodsi) w rundzie jesiennej, rozegrane tym razem na naszym "Orliku" to ponownie dobry występ zawodników prowadzonych przez Krzysztofa Dudzica. Bardzo młodzi emkaesiacy odnieśli dwie wygrane (2:0 z Liderem Rychnowy i 2:1 z Sokołem Wyczechy), a w najciekawszym, najbardziej zaciętym spotkaniu z chojnickim Kolejarzem podzielili się punktami, remisując bezbramkowo.

W meczu kończącym turniej obydwa zespoły pokazały olbrzymią chęć zwycięstwa, stworzyły sobie po kilka wybornych okazji na gole, ale ani razu futbolówka nie wpadła do siatki. Goście z Grodu Tura mieli nawet rzut karny, jednak znakomicie zachowała się w bramce przeambitna Iga Wegner, broniąc efektownie strzał. Pomijając wyniki (do znudzenia powtarzamy, że na tym etapie sportowego rozwoju nie są nadzwyczaj ważne) cieszy zaangażowanie i radość z gry dzieci.

Ostatni raz w tej części sezonu spotkamy się na imprezie mistrzowskiej w poniedziałek 8 listopada o godz.17.00, gdy gospodarzem turnieju będzie Sokół. Prawdopodobnie (chociaż nie potwierdzono tego jeszcze) miejscem rozgrywania meczów będzie "Orlik" w Czarnem.

Rezultaty potyczek i zdobywcy bramek dla MKS-u:

Sokół Wyczechy- Kolejarz Chojnice 0:2
MKS Debrzno- Lider Rychnowy 2:0 (M. Ogierman, W. Wasyłyk)
MKS Debrzno- Sokół Wyczechy 2:1 (W. Wasyłyk 2)
Lider Rychnowy- Kolejarz Chojnice 0:3
Sokół Wyczechy- Lider Rychnowy 2:2
Kolejarz Chojnice- MKS Debrzno 0:0

MKS: Dziubiński, A. Jarosz, Markiewicz, M. Ogierman, Sz. Ogierman, Traczyk, W. Wasyłyk, I. Wegner, L. Wegner