Chojniczanie najlepsi jesienią, my bez sukcesów w Dębnicy19.10.2021r.
Ostatni w tej części edycji 2021/2022 turniej ligowy juniorów E1 (rocznik 2011 i młodsi), który 16 października organizował Lider Rychnowy na "Orliku" w Dębnicy stał pod znakiem dominacji gospodarzy oraz chojnickiego Kolejarza. Obydwie ekipy odniosły po trzy zwycięstwa, a w bezpośrednim spotkaniu zremisowały 1:1. W tej fazie sezonu całą rywalizację wygrał Kolejarz, o siedem punktów wyprzedzając Sokół Wyczechy oraz o osiem Lidera.

Tylko siedmiu zawodników reprezentowało tego dnia MKS, duża grupa podopiecznych Norberta Muchy nie mogła stawić się na zawody z różnych powodów. Czerwono-niebiescy starali się walczyć, lecz w czterech meczach ponieśli komplet porażek, nie zdobywając ani jednego gola.

Wyniki meczów:

Piast Człuchów- Sokół Wyczechy 0:1
Kolejarz Chojnice- Lider Rychnowy 1:1
Sokół Wyczechy- MKS Debrzno 2:0
Piast Człuchów- Kolejarz Chojnice 1:2
Lider Rychnowy- MKS Debrzno 4:0
Kolejarz Chojnice- Sokół Wyczechy 3:0
Piast Człuchów- MKS Debrzno 1:0
Sokół Wyczechy- Lider Rychnowy 0:3
MKS Debrzno- Kolejarz Chojnice 0:3
Lider Rychnowy- Piast Człuchów 3:0

MKS: J. Bielecki, Laskowski, Lisowski, Litwiniuk, Osięglewski, L. Wegner, Żłobecka