Miłośnicy piłki nożnej nie zawiedli 12.11.2021r.
26 zawodników wzięło udział w dorocznym Turnieju Przyjaciół Radosnego Futbolu na "Orliku" przy Stadionie Miejskim. Impreza zawsze poprzedza Narodowe Święto Niepodległości i nie inaczej było także teraz. Wobec takiej frekwencji bez problemu drogą ślepego losu udało się skompletować cztery zespoły, który zagrały między sobą mecze trwające po 15 minut. Ogółem w sześciu konfrontacjach obejrzeliśmy 33 gole, było sporo znakomitej zabawy i rywalizacji na wesoło w gronie dobrych znajomych.

Golkiperów przybyło na imprezę trzech (Piotr Prądziński, Robert Rutyna i Paweł Wieszewski), więc każdy po razie wsparł ekipę pozbawioną nominalnego bramkarza. Gdyby wybierać tego jednego jedynego gola szczególnej urody bez wahania wskazalibyśmy na trafienie Mirosława Wieszewskiego, który efektownie huknął nie do obrony z dystansu, a skapitulował... jego syn Paweł.

Później towarzystwo niemal w stu procentach czym prędzej przeniosło się do przystadionowego budynku, gdzie dyskusjom nie było końca. Oczywiście nie tylko na tematy futbolowe, choć te jednak dominowały...

Wyniki i strzelcy bramek:

A - B 2:3 (Zblewski, Dudek - M. Wieszewski, Hnatczak, Lica)

C - D 3:3 (Jaworski 2, Szerląg - Szczubiał 2, P. Klejdysz)

A - C 3:2 (Seydak 2, Dudek - Litwiniuk, Borkowski)

B - D 0:3 (P. Klejdysz, Szczubiał, Perzanowski)

A - D 2:4 (Seydak 2 - Szczubiał 2, P. Klejdysz, Sieg)

B - C 6:2 (Lica 4, M. Wieszewski 2 - Jaworski, Litwiniuk)

Tabela:

1. Drużyna D 7 10-5
2. Drużyna B 6 9-7
3. Drużyna A 3 7-9