Przetasowania w czwartoligowym rankingu 23.11.2021r.
Organizator rozgrywek pingpongowej IV ligi, a więc Pomorski WZTS poinformował kluby występujące na tym szczeblu o kształcie indywidualnego rankingu po zakończeniu pierwszej rundy zmagań. Jest on o tyle istotny, iż będzie miał zasadniczy wpływ na układ gier w trakcie następnej części sezonu na tzw. "pierwszym" i "drugim" stole.

Przypomnijmy, iż od tej edycji obowiązuje w konfrontacjach pojedynczych podział na I i II stół, mecze są krótsze i składają się z ośmiu starć singlowych i dwóch debli. Odnosząc to do drużyny MKS-u Debrzno i dotychczasowych rezultatów, będziemy mieć zasadniczą zmianę w rozstawieniu zawodników, która zaistnieje już od przewidzianych na 25 listopada zawodów z ZSP Jedynką Bytów. Otóż wprawdzie Daniel Orłowski zachował prawo gry na pierwszym stole (ma bilans sześć wygranych i cztery porażki), ale stracił je Sebastian Michno (2-8), którego zastąpi Lech Wrzeszcz (6-4). W protokole Michno z Wrzeszczem zamienią się miejscami. Na drugim stole nadal zobaczymy Mirosława Kisełyczkę, który zagrał jedynie w dwóch potyczkach i... jest niepokonany (4-0). Inni debrzeńscy singliści, Daniel Hnatczak (0-5) i Adam Łukaszewski (0-1), także mają możliwość występów na tym samym stole.

Wszystko oczywiście w przypadku obecności każdego z wymienionych w meczu, jeśli natomiast przydarzyłaby się absencja któregoś z pingpongistów pozostali automatycznie przesuną się w górę klubowej klasyfikacji, co potencjalnie spowoduje inny zapis w sprawozdaniu w danym spotkaniu.