Borucki odpocznie w czterech meczach o punkty02.12.2021r.
Dzisiaj Komisja Dyscyplinarna Podokręgu Słupskiego Pomorskiego Związku Piłki Nożnej powtórnie przeanalizowała wydarzenia, do jakich doszło w końcówce spotkania klasy okręgowej seniorów MKS Debrzno - Start Miastko 21 listopada. Związkowa komórka odniosła się do pism przedstawicieli obydwu klubów oraz wyjaśnień zawodników i podjęła decyzję o karach dla Błażeja Boruckiego (MKS) i Szymona Wójcika (Start), którzy ujrzeli w ligowym starciu "na szczycie" czerwone kartki.

Wiemy zatem, że obydwaj piłkarze nie zagrają w czterech potyczkach mistrzowskich, a więc pobłażliwości dla ich zachowania nie było. W przypadku debrznianina oznacza to, iż zabraknie go w trzech konfrontacjach inaugurujących rundę wiosenną, czyli z Sokołem Wyczechy, KS Włynkówko i ekipą KS Gryf Słupsk. Pauzował już w minioną niedzielę w Czarnej Dąbrówce, co oczywiście zalicza mu się na poczet odbywanej kary.