Halówkę zaczęliśmy od wygranej i remisu z Piastem06.12.2021r.
W niedzielę 5 grudnia zainaugurowano rozgrywki ligi halowej odbywającej się pod patronatem Wójta Gminy Człuchów Pawła Gibczyńskiego w nowym obiekcie w Rychnowach. W imprezie bierze udział osiem ekip, w tym Czerwono-Niebiescy z Debrzna. MKS dobrze zaczął zimowe zawody, gdyż najpierw pokonał 6:1 człuchowskiego Piasta, a następnie zremisował 4:4... też z Piastem.

Pierwszy raz w jakichkolwiek zmaganiach spotykamy się z takim, a nie innym układem terminarza (co tydzień po dwie potyczki z tym samym rywalem, 2 x 12 minut) i jakkolwiek początkowo wzbudzał duże zdziwienie, to jednak został zaakceptowany i... gramy, bawimy się w futbol pod dachem. Debrznianie w premierowym meczu dość szybko stracili gola, lecz później bezapelacyjnie dominowali, zdobywając aż sześć goli. Na liście strzelców zameldowali się Bartłomiej Lica (2), Norbert Mucha (2), Jakub Nykiel i Michał Kawczak. Dobrze między słupkami spisywał się Kamil Masternak.

Druga konfrontacja z Piastem to dużo bardziej interesująca, wyrównana gra, do końca trzymająca w napięciu. Przegrywaliśmy 0:1, prowadziliśmy do przerwy 2:1, potem 3:2, następnie padły błyskawicznie dwa trafienia rywali i wreszcie gol dający remis 4:4 autorstwa Muchy. Poza "Norbim" bramki strzelali Michał Pacholik, Nykiel i Lica. Oprócz strzelców bramek w drużynie znad Debrzynki pokazali się ponadto Maciej Domański i Krzysztof Dudzic. Za tydzień druga seria spotkań i dwa starcia z Liderem Rychnowy.