Juniorzy F1 gościli w Grodzie Tura11.12.2021r.
W pożytecznym sparingu z udziałem trzech klubów uczestniczyli dzisiaj młodzi piłkarze MKS-u Debrzno. Drużyna juniorów F1 (rocznik 2013 i młodsi) zagrała w hali Parku Wodnego w Chojnicach z miejscową Chojniczanką oraz Brdą Rytel. Gospodarze desygnowali do rywalizacji dwa składy, podobnie jak Czerwono-Niebiescy, zatem łącznie pięć ekip konfrontowało się (bez notowania wyników) przez półtorej godziny.

Trener Krzysztof Dudzic miał do dyspozycji 11-osobową kadrę, którą tworzyli: Filip Dziubiński, Aleksander Jarosz, Wojciech Obarzanek, Maksymilian Ogierman, Szymon Ogierman, Franciszek Szuber, Iwo Traczyk, Amelia Wasyłyk, Wiktor Wasyłyk, Iga Wegner i Lena Wegner.

Podziękowania dla Rodziców dzieci za pomoc w organizacji wyjazdu!