Rocznik 2012 też dzielnie walczył09.01.2022r.
Ekipa juniorów E2 (rocznik 2012 i młodsi) trenowana przez Norberta Muchę gościła w sobotę 8 stycznia na Dziecięcej Gali Piłkarskiej ("Dumni z Natury") w Chojnicach. Czerwono-Niebiescy mieli sposobność rozegrać pięć meczów z ciekawymi przeciwnikami i starali się zaprezentować jak najlepiej w silnej stawce. Charakterystyczne, że w 10-osobowej kadrze zespołu zachowaliśmy... parytet jako, że w drużynie z Debrzna wystąpiło po pięć dziewcząt i chłopców.

W grupie zremisowaliśmy z drugim teamem Chojniczanki oraz przegraliśmy z Chemikiem Bydgoszcz i Kolejarzem Chojnice. W kolejnym spotkaniu ulegliśmy bydgoskiemu Zawiszy, aby na koniec zmagań dzięki bramce strzelonej przez Szymona Kaczyńskiego wygrać 1:0 z Brdą Rytel. Nie prowadzono oficjalnej klasyfikacji, wszyscy młodzi piłkarze otrzymali medale, a zespoły grawertony. W drużynie MKS-u wyróżniono Lenę Wegner jako najlepszą naszą zawodniczkę.

Ukłony dla rodziców, którzy licznie towarzyszyli swoim pociechom na trybunach i bardzo pomogli w organizacji wyjazdu na imprezę w Grodzie Tura.

Wyniki i zdobywcy goli dla MKS-u:

I faza

Chojniczanka- Brda 1:0
Chemik II- Zawisza 2:0
Chojniczanka- Zawisza 7:0
Brda- Chemik II 1:1
Chojniczanka- Chemik II 7:1`
Zawisza- Brda 3:0

1. Chojniczanka Chojnice 9 15-1
2. Chemik II Bydgoszcz 4 4-8
3. Zawisza Bydgoszcz 3 3-9
4. Brda Rytel 1 1-5