Kapitalny występ MKS-u, Aleksander, Iga, Iwo, Lena i Wiktor nagrodzeni! 11.01.2022r.
33 razy w pięciu meczach turnieju rocznika 2014, czyli w trzeciej odsłonie Dziecięcej Gali Piłkarskiej ("Dumni z Natury"), cieszyły się z goli zdobywanych przez Czerwono-Niebieskich dzieci, a wraz z nimi trener Krzysztof Dudzic i licznie obecni na trybunach rodzice. To była wprost wystrzałowa niedziela w wykonaniu ekipy z Grodu Dzika, bowiem pokazaliśmy skuteczność, radość z gry, zaangażowanie i pasję na boisku, wygrywając przy tym każdą z potyczek.

Naturalnie najważniejsze w tego typu imprezach jest nabieranie doświadczenia na przyszłość, możliwość rywalizacji z rówieśnikami, a nie rezultaty "tu i teraz", ale nic tak nie napędza małych futbolistów jak bramki, udane akcje i dobra zabawa. Tego nie zabrakło w Chojnicach.

Warto dodać, iż debrznianie nie tylko doskonale radzili sobie na parkiecie, ale i w bonusowych konkursach, które... w komplecie wygrali. Specjalne wyróżnienia trafiły do rąk Igi Wegner (celność), Leny Wegner (szybkość), i Wiktora Wasyłyka (żonglerka). To nie wszystko, bo Iwo Traczyk został uznany najlepszym uczestnikiem sześciogodzinnych zmagań, a Aleksander Jarosz wskazany jako najlepszy zawodnik naszej drużyny. Brawo emkaesiacy!

Wyniki i strzelcy bramek dla MKS-u:

I faza

Chojniczanka- Brda 2:2
Kolejarz II- JFA 2:1
JFA- Chojniczanka 3:1
Kolejarz II- Brda 6:5
Kolejarz II- Chojniczanka 2:0
Brda- JFA 6:2

1. Kolejarz II Chojnice 9 10-6
2. Brda Rytel 4 13-10
3. JFA Przechlewo 3 6-9
4. Chojniczanka Chojnice 1 3-7