Zacięty dwumecz ze Skrą16.01.2022r.
Odetchnęliśmy z ulgą... Czerwono-Niebiescy dodali do swojego dorobku w lidze pod dachem w Rychnowach sześć oczek za dwa zwycięstwa ze Skrą Bińcze, lecz potyczki z outsiderem tabeli nie należały wcale do łatwych. Można krótko podsumować, iż ćwiczyliśmy atak pozycyjny w wydaniu halowym i zdobywanie goli nie przychodziło debrznianom swobodnie.

W pierwszej konfrontacji rywale dwukrotnie wychodzili na prowadzenie, a nacierający emkaesiacy mieli olbrzymie problemy ze złamaniem ambitnie broniących się bińczan. Dodatkowo nawet jeśli dochodziliśmy do czystych okazji strzeleckich pudłowaliśmy, albo udanie i szczęśliwie interweniował golkiper. Wszystko skończyło się jednak dobrze (3:2), bo hat tricka zaliczył Michał Pacholik i wyswobodził nas z tarapatów.

Drugie spotkanie miało podobny przebieg, tzn. dominacja MKS-u i kłopoty z udowodnieniem tego na tablicy świetlnej. Ponownie wynik otworzyli piłkarze Skry i później długo biliśmy głową w mur, ale ostatecznie skutecznie... Najpierw Krzysztof Dudzic, potem Wojciech Marzec (omal nie rozerwał siatki w bramce po potężnym uderzeniu z wolnego!), a rezultat na 3:1 ustalił Maciej Domański.

Drużynę z Grodu Dzika reprezentowali tym razem: Domański, K. Dudzic, Bartłomiej Lica, Wojciech Marczak, W. Marzec, Jakub Nykiel, Piotr Prądziński, Pacholik oraz grający króciutko Norbert Mucha.

Prezentujemy się przeciętnie, te rozgrywki to głównie dobra, sportowa zabawa i uzupełnienie zimowych poczynań, ale mimo wszystko team znad Debrzynki jest blisko awansu do finałowej czwórki. Kolejne mecze rozegramy w niedzielę 23 stycznia, z Liderem II Rychnowy.

Wyniki V kolejki

Lider Rychnowy- Kolejarz Wierzchowo 11:0
LOS Człuchów- Płomień Płonica 9:3
Kolejarz Wierzchowo- Lider Rychnowy 1:11