Wiktor Wrzeszcz testowany przez Arkę Gdynia18.01.2022r.
Pracowity jest początek 2022 roku dla zawodnika drużyny juniorów B1 MKS-u Debrzno Wiktora Wrzeszcza. 14-latek w pierwszych dniach stycznia (od 3 do 7) uczestniczył w obozie projektu Polish Soccer Skills we Władysławowie-Cetniewie. Jak wcześniej informowaliśmy mieszkaniec Lipki otrzymał kilka miesięcy temu powołanie do reprezentacji PSS w swoim roczniku i m.in. wiosną będzie miał okazję do konfrontacji z jedną z drużyn zagranicznych. To nie wszystko, bowiem przedwczoraj, tj. 16 stycznia zawodnik Czerwono-Niebieskich zagrał w barwach Arki Gdynia w sparingowym meczu z Zawiszą Bydgoszcz.

Wiktor strzelił gola w spotkaniu wygranym przez Żółto-Niebieskich 4:0 i zyskał szansę na kolejne sprawdziany, które być może zaowocują w przyszłości przenosinami nad morze. Naturalnie na razie to nic pewnego, ale jest nadzieja na dołączenie do piłkarzy MKS-u, który przecierali już szlak debrzeńsko-gdyński, a więc Mateusza Treli, Dominika Pikulika, Szymona Szlagi oraz Jakuba Piotrowskiego (formalnie transferowanego z Czarnych Czarne po dwuletnim okresie gry w Debrznie). Kolejnym kroczkiem w tym kierunku w przypadku W. Wrzeszcza może być udział w w obozie zimowym Arki w Kołobrzegu w drugiej połowie lutego.

Podziękowania dla Rodziców Wiktora, umożliwiających swoim dużym zaangażowaniem sportowy rozwój syna.