Klubowe vouchery na licytację dla WOŚP!22.01.2022r.
30 stycznia w całej Polsce (wróć, niemalże na całym świecie!) trzydziesty raz zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy i w tym wydarzeniu nie może oczywiście zabraknąć akcentów debrzeńskich. Również tych związanych z naszym klubem, ponieważ kontynuujemy to, co znakomicie sprawdziło się w ubiegłych latach, a mianowicie przekazujemy miejscowemu sztabowi w Centrum Kultury, Sportu i Turystyki na licytację dwa vouchery.

Wzorem poprzednich edycji zapraszamy kibiców MKS-u Debrzno do wylicytowania przywileju honorowego rozpoczęcia rundy wiosennej na Stadionie Miejskim, czyli. tzw. pierwszego kopnięcia piłki w trakcie meczu klasy okręgowej seniorów zaplanowanego na 13 marca, w którym Czerwono-Niebiescy zmierzą się z KS Włynkówko.

Ponadto można postarać się o prawo bezpłatnego uczestnictwa dziecka w zajęciach Akademii Piłkarskiej MKS-u przez cały 2022 rok! Zachęcamy gorąco do wsparcia WOŚP poprzez "walkę" o dwa vouchery ufundowane przez nasz klub.

Przypominamy jednocześnie, że po dwuletniej przerwie wracamy także do typowo sportowych przedsięwzięć organizowanych na rzecz Orkiestry. W przeszłości regularnie wiązaliśmy WOŚP z rozgrywkami ligi halowej (wiele wskazuje, że wreszcie reaktywujemy te rozgrywki zimą 2022/2023), teraz tego nie ma, ale jak już informowaliśmy w tym roku odbędzie się turniej tenisa stołowego, na który jeszcze raz serdecznie zapraszamy!