W niedzielę rywalizacja rocznika 201110.02.2022r.
Polonia Jastrowie, Piast Człuchów, FA Fair Play Zlotów, Sokół Wyczechy, Chojniczanka Chojnice, MKS Debrzno oraz dwie drużyny AP Szczecinek to uczestnicy towarzyskiego turnieju halowej piłki nożnej dzieci z rocznika 2011, który organizuje nasz klub w obiekcie Szkoły Podstawowej w Debrznie w niedzielę 13 lutego. W godz.10.00-15.00 obejrzymy ogółem 20 spotkań w dwóch fazach, a każde potrwa po 12 minut. Miłośników futbolu w wydaniu juniorskim czeka więc ponownie spora dawka emocji i wrażeń.

Ponownie, bo to już trzecia z zaplanowanych sześciu imprez. W tej kategorii nie będzie oficjalnej klasyfikacji, wszystkie zespoły otrzymają puchary, zawodnicy medale, wręczymy również wyróżnienia indywidualne.

Zapraszamy kibiców informując, że zawody realizujemy jako następną część projektu pod nazwą "Organizacja imprez rekreacyjno-sportowych dla dzieci i młodzieży w dyscyplinie piłka nożna oraz pikniku rodzinnego Akademii Piłkarskiej MKS Debrzno" w ramach środków pozyskanych z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego.