Sparing z Borowiakiem odwołany17.02.2022r.
Z siedmiu do sześciu zredukowaliśmy liczbę gier kontrolnych, które rozegra drużyna seniorów MKS-u Debrzno w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej w słupskiej klasie okręgowej. Z planu spotkań skreślono towarzyską potyczkę z Borowiakiem Czersk.

Planowana na środę 23 lutego 2022 r. o godz.20.00 na chojnickim "Modraku" konfrontacja z czwartoligowcem nie dojdzie do skutku. Obiekt w Grodzie Tura ciągle przechodzi gruntowną modernizację, nie został jeszcze oddany do ponownego użytku, stąd niemożliwe jest obecnie rozegranie w tym miejscu meczu. Wprawdzie istniała możliwość spotkania się na boisku w Tucholi tydzień później, tj. w środę 2 marca wieczorem, lecz ze względu na bliskość inauguracji ligowej (5 marca zmierzymy się na wyjeździe z Sokołem Wyczechy) Czerwono-Niebiescy zrezygnowali z takiej opcji.