Sprawdzian juniorów E1 i E2 z Kolejarzem19.02.2022r.
Wtorkowe popołudnie 15 lutego drużyny roczników 2011 i 2012 MKS-u Debrzno wraz z trenerami Norbertem Muchą i Bartłomiejem Licą spożytkowały na towarzyskie mecze z rówieśnikami z Kolejarza Chojnice, które odbyły się na "Orliku" przy Stadionie Miejskim. Towarzyskie potyczki łącznie czterech zespołów trwały niemal dwie godziny.

Szkoleniowcy drużyn z Grodu Dzika dali szansę pokazania się w tym sprawdzianie 24 młodym piłkarkom i piłkarzom: Oto kadra emkaesiaków na kontrolne zawody: Patryk Andrearczyk, Victor Andrearczyk, Michał Bieszczad, Hubert Dunikowski, Jakub Gryta, Karol Grabowski, Oliwer Grabusiński, Szymon Kaczyński, Lena Kiestrzyn, Filip Klinger, Wojciech Kudrelik, Oliwier Kujawski, Wojciech Laskowski, Jakub Lemańczyk, Nikodem Lisowski, Anna Maciesza, Ksawery Mamedow, Martyna Nagibor, Franciszek Osięglewski, Szymon Szufliński, Daniel Urban, Iga Wegner, Lena Wegner, Zuzanna Żłobecka.