AKTUALNOŚCI
Gościnni debrznianie, Piast zagrał najlepiej27.02.2022r.
To była piąta, przedostatnia towarzyska impreza piłkarska przeznaczona tym razem dla dzieci z rocznika 2012. W hali Szkoły Podstawowej w Grodzie Dzika obejrzeliśmy trwającą niemal pięć godzin rywalizację, stojącą na zróżnicowanym poziomie, w której najskuteczniej poczynały sobie zespoły Piasta Człuchów i Lidera Rychnowy. Zetknęły się zresztą w bezpośrednim meczu na koniec drugiej fazy turnieju w tzw. grupie Czerwonej, remisując 1:1.

Do czołowej czwórki przedarły się również teamy Sparty Złotów i AP Szczecinek. Czerwono-Niebiescy walczyli ambitnie w każdym meczu, ale zarówno drużynie Norberta Muchy, jak też Bartłomieja Licy nie udało się osiągnąć rewelacyjnych wyników. Dla części piłkarzy był to zresztą debiut w jakiejkolwiek imprezie, więc z tego punktu widzenia przede wszystkim odnotowujemy nabieranie cennych sportowych doświadczeń na przyszłość.

Organizatorzy wyróżnili ośmiu zawodników, po jednym z każdego zespołu. W tym gronie znaleźli się: Igor Podgórski (Piast), Oskar Kowalewski (Lider), Igor Chmielewski (Sparta), Karol Pryczek (AP Szczecinek), Hubert Grzejszczyk (Start), Adam Wenda (Krajna), Szymon Kaczyński (MKS) i Karol Grabowski (MKS II). Wszyscy futboliści otrzymali medale, a drużyny pamiątkowe puchary, które wręczyli Burmistrz Debrzna Wojciech Kallas oraz trener-koordynator Akademii Piłkarskiej 2012 MKS-u Paweł Władyczak.

Zawody przebiegały sprawnie dzięki pracy arbitrów (Mariusz Hoppe i Artur Włoch), pomagali nam również Wojciech Marzec (opieka medyczna), Jakub Szyszka (posiłek), B. Lica (użyczył głośnik) oraz fantastyczni Rodzice dzieci rocznika 2012 z naszego klubu, którzy podobnie jak na poprzednich zimowych imprezach w sali nr 18 serwowali wyśmienite ciasto, tosty, kawę, herbatę, soki, owoce itp.

Niedzielne zawody to kolejna część realizacji projektu pod nazwą "Organizacja imprez rekreacyjno-sportowych dla dzieci i młodzieży w dyscyplinie piłka nożna oraz pikniku rodzinnego Akademii Piłkarskiej MKS Debrzno" w ramach środków pozyskanych z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego.

Rezultaty i zdobywcy bramek dla MKS-u:

Grupa A

Lider- AP Szczecinek 2:1
MKS II- Krajna 0:2
Lider- Krajna 1:0
AP Szczecinek- MKS II 3:0
Lider- MKS II 1:0
AP Szczecinek- Krajna 2:0

Tabela

1. Lider Rychnowy 9 4-1
2. AP Szczecinek 6 6-2
3. Krajna Sępolno Kraj. 3 2-3
4. MKS II Debrzno 0 0-6

Grupa B

Start- MKS 0:0
Sparta- Piast 0:3
Start- Piast 0:4
MKS- Sparta 0:3
Start- Sparta 0:3
MKS- Piast 1:1 (Kaczyński)

Tabela

1. Piast Człuchów 7 8-1
2. Sparta Złotów 6 6-3
3. MKS Debrzno 2 1-4
4. Start Jastrowie 1 0-7

Grupa CZERWONA

Lider- Sparta 4:1
AP Szczecinek- Piast 0:3
AP Szczecinek- Sparta 1:3
Lider- Piast 1:1

Grupa NIEBIESKA

Krajna- Start 1:3
MKS II- MKS 0:1 (A. Wasyłyk)
MKS II- Start 1:3 (W. Wasyłyk)
Krajna- MKS 1:0

Składy drużyn:

Piast Człuchów: Aleksander Bukowski, Radosław Ciepliński, Tomasz Ciepliński, Szymon Galikowski, Marcel Kuhn, Daniel Łukaszuk, Igor Podgórski, Oliwia Przyszlak, Bartosz Skwiercz, Hubert Słomiński
Trener: Maciej Przyszlak

Lider Rychnowy: Mikołaj Cichocki, Wojciech Gołuński, Oskar Kowalewski, Tomasz Misik-Sikorski, Olaf Miszewski, Filip Nylec, Tomasz Sójka, Filip Wójcik
Trener: Michał Kartuszyński

Sparta Złotów: Kewin Burakowski, Igor Chmielewski, Kacper Dobber, Jan Hernik, Natan Jar, Filip Kaczmarek, Fabian Łabędź, Bartłomiej Orman, Kacper Pać
Trener: Sławomir Słonka

AP Szczecinek: Mikołaj Czerwiński, Filip Ćwikliński, Michał Dubiecha, Stanisław Fabisiak, Ksawier Git-Gherke, Bartłomiej Hinc, Karol Pryczek, Nikodem Rossek, Tymon Wypych, Oliwier Żemło
Trener: Dorian Pacałaty

Start Jastrowie: Filip Derda, Jan Dudek, Wojciech Fortuna, Gordian Gabryszewski, Hubert Grzejszczyk, Mikołaj Kaczmarek, Alan Kałas, Maciej Szumlak
Trener: Ryszard Ludewicz

Krajna Sępólno Krajeńskie: Marcel Adrych, Borys Bonk, Mateusz Chrapkowski, Damian Gołąbek, Tomasz Kotowski, Jan Materski, Kajetan Płotka, Konrad Sienkiewicz, Dominik Turzyński, Adam Wenda
Trener: Sławomir Gołąbek

MKS Debrzno: Jan Bielecki, Szymon Kaczyński, Wojciech Laskowski, Jakub Lemańczyk, Nikodem Lisowski, Martyna Nagibor, Szymon Ogierman, Franciszek Osięglewski, Amelia Wasyłyk, Iga Wegner, Lena Wegner, Zuzanna Żłobecka
Trener: Norbert Mucha

MKS II Debrzno: Patryk Andrearczyk, Hubert Dunikowski, Karol Grabowski, Jakub Gryta, Lena Kiestrzyn, Antonina Kowalska, Wojciech Kudrelik, Oliwier Kujawski, Ksawery Mamedow, Szymon Szufliński, Wiktor Wasyłyk
Trener: Bartłomiej Lica

::  Copyright © 2003-2022 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::