"Debrzno Pomaga Potrzebującym" - 5 marca tenis stołowy i siatkówka 28.02.2022r.
Po rocznej przerwie wraca lokalna akcja charytatywna "Debrzno Pomaga Potrzebującym", a wraz z nią akcenty sportowe. W 2022 roku na wniosek grupy inicjatywnej (instytucje, osoby prywatne) zbieramy środki finansowe mające dopomóc w leczeniu i rehabilitacji zmagających się z ciężkimi schorzeniami 4-letniego debrznianina Jakuba Gierosia i 18-letniego mieszkańca Uniechowa Filipa Kobylskiego. W weekend 5/6 marca odbędzie się finał całego przedsięwzięcia, na który serdecznie zapraszamy. Publikujemy plakat akcji, jak również osobno afisze realizowanych przez nasz klub trzech z czterech imprez. Czwartą jest organizowany na sprawą środowiska siatkarskiego turniej drużyn mieszanych. Będzie się działo przez dwa dni, ale po kolei...

Dzisiaj anonsujemy sobotnie wydarzenia. Na pierwszy ogień towarzyski turniej tenisa stołowego "Gramy dla Kubusia i Filipa". Początek 5 marca o godz.9.00, oczywiście w szkolnej hali. Zawody odbędą się w czterech kategoriach wiekowych (szkoła podstawowa, szkoły ponadpodstawowe, seniorzy i oldboje), są otwarte dla pingpongistów z licencją lub bez, nie mają znaczenia przynależność klubowa czy miejsce zamieszkania. Wpisowe dla młodzieży to symboliczne 5 zł, dla dorosłych 15. Naturalnie istnieje możliwość wsparcia akcji większą kwotą, do czego zachęcamy.

Tego samego dnia o godz.15.00 w hali Szkoły Podstawowej pojawią się siatkarze, aby rozegrać już dziewiątą edycję turnieju drużyn mieszanych. Zagra pięć ekip, w trzy debrzeńskie (Rodzinki, Koledzy i Poniedziałkowy Team), a poza tym Orły Basi z Sąpolna i Goodvalley. Bez wątpienia warto odwiedzić obiekt przy ul. Królewskiej 8, kibicować i czynnie pomagać w zbiórce pieniędzy na rzecz dwóch podopiecznych akcji. Od nas wszystkich zależy końcowy, jak najlepszy efekt!