Kwietniowe derby z Piastem 24 godziny później17.03.2022r.
W kalendarzu wiosennych gier drużyny seniorów MKS-u Debrzno zanotowaliśmy dzisiaj ważną zmianę. Z powodów organizacyjnych skorygowaliśmy datę derbowej konfrontacji z Piastem Człuchów i zawodnicy wybiegną ma murawę Stadionu Miejskiego w niedzielę 10 kwietnia o godz.16.00, a nie jak wcześniej przewidywaliśmy w sobotę 9 kwietnia o 16.00.

To oznacza, iż w roli gospodarzy Czerwono-Niebiescy w tej rundzie zaprezentują się debrzeńskiej publiczności sześciokrotnie w niedziele (licząc również rozegrany już mecz z KS Włynkówko), a ponadto we wtorek 3 maja (potyczka z Myśliwcem Tuchomie) oraz w Boże Ciało, w czwartek 16 czerwca (rywalem GTS Czarna Dąbrówka), gdy odbędzie się ostatnia, 34. seria sezonu 2021/2022.