Sezon pod dachem zakończony w Czarnem28.03.2022r.
W sobotę 26 marca drużyna juniorów E2 (rocznik 2012 i młodsi) uczestniczyła w towarzyskim charytatywnym turnieju piłki nożnej zorganizowanym w Czarnem. Tamtejsza Szkoła Podstawowa tętniła cały dzień życiem, a zawody futbolowe były jednym z elementów zbiórki środków finansowych niezbędnych do przeprowadzenia operacji młodego mieszkańca miasta Filipa. Ogółem zgromadzono około 20 tysięcy złotych!

Czerwono-niebiescy prowadzeni przez Norberta Muchę rozegrali pięć meczów, wygrywając jeden, dwukrotnie remisując i ponosząc dwie porażki. Graliśmy ambitnie, a warto wspomnieć, iż w zespole dobrze radziły sobie aż cztery dziewczynki.

Dziękujemy za pomoc w organizacji wyjazdu do Czarnego Danielowi Hnatczakowi oraz rodzicom dzieci, czyli Patrycji Wasyłyk i Michałowi Ogiermanowi.

Wyniki meczów i strzelcy goli dla MKS-u:

JFA Przechlewo- JFA II Przechlewo 9:0
Orlik Czarne- MKS Debrzno 0:1 (W. Wasyłyk)
AP Szczecinek- Piast Człuchów 0:2
JFA Przechlewo- Orlik Czarne 2:0
AP Szczecinek- JFA II Przechlewo 2:2
MKS Debrzno- Piast Człuchów 0:1
JFA Przechlewo- AP Szczecinek 3:0
Orlik Czarne- Piast Człuchów 1:1
JFA II Przechlewo- MKS Debrzno 0:0
JFA Przechlewo- Piast Człuchów 2:0
MKS Debrzno- AP Szczecinek 1:1 (W. Wasyłyk)