Derbowe spotkania z Piastem i Brdą w LIGA TV POLSKA30.03.2022r.
Znakomita informacja dla sympatyków futbolu w Debrznie, albo raczej głównie dla kibiców MKS-u rozsianych po Polsce oraz mieszkających poza granicami kraju, czyli tych, którzy nie mogą regularnie oglądać na żywo meczów Czerwono-Niebieskich na Stadionie Miejskim. Otóż kontynuujemy współpracę z twórcą projektu LIGA TV POLSKA Rafałem Komżą z Więcborka i wzorem roku 2021 (wtedy zrealizowano cztery transmisje) przeprowadzimy bezpośrednie relacje na kanale YouTube z derbowych potyczek w klasie okręgowej seniorów z Piastem Człuchów i Brdą Przechlewo!

Przypomnijmy, że pierwsza konfrontacja odbędzie się w niedzielę 10 kwietnia o godz.16.00, a kolejna dwa tygodnie później 24 kwietnia o godz.17.00. Anonsując te wydarzenia zaznaczamy jednocześnie, iż istnieje możliwość finansowego wsparcia przekazu z omawianych spotkań (lub jednego wybranego) poprzez wykupienie reklamy swojej firmy. Jeśli uznacie, że warto to zrobić i tym samym pomóc klubowi z Grodu Dzika zapraszamy do kooperacji. Szczegóły pod numerem telefonu 609 266 529.