AKTUALNOŚCI
Ponownie pojedziemy na Procam Cup20.04.2022r.
Wzorem roku ubiegłego MKS Debrzno zgłosił do udziału w eliminacjach ogólnopolskiego turnieju piłki nożnej dla dzieci BASF Procam Cup ekipę Czerwono-Niebieskich. Przypomnijmy, że w lipcu 2021 roku gościliśmy z rocznikiem 2010 (i młodsi) w Ryjewie, gdzie zespół Norberta Muchy zajął w gronie sześciu drużyn miejsce na najniższym stopniu podium. Tym razem wstępna faza zawodów została mocno przyspieszona, a debrznian zakwalifikowano do imprezy w Bruskowie Wielkim, którą przewidziano na 5 maja.

W sposób naturalny zmienił się rocznik, dla którego przeznaczony jest ten turniej. Teraz będzie to 2011, a w przypadku dziewcząt 2010. Ogółem od 5 maja do 6 czerwca odbędzie się osiem rozgrywek eliminacyjnych, kolejno w Bruskowie Wielkim, Ryjewie, Lidzbarku Warmińskim, Słupnie, Barlinku, Krobi, Środzie Śląskiej i Zarzeczu. Wielki finał, do którego zakwalifikują się zwycięzcy w/w zawodów, przewidziano na 18 czerwca w Kołobrzegu.

W Bruskowie Wielkim oprócz młodych piłkarzy MKS-u wystąpią: Jantar Ustka, Czerwone Diabły Malechowo, SP Mielno, Avatar Lekowo i gospodarze, czyli miejscowa Gminna Akademia Piłkarska.

::  Copyright © 2003-2022 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::