LIGA TV POLSKA szósty raz w Debrznie21.04.2022r.
Potwierdzamy to, o czym informowaliśmy kibiców przed trzema tygodniami: mecz klasy okręgowej seniorów MKS Debrzno - Brda Przechlewo sympatycy futbolu będą mogli śledzić na żywo na kanale LIGA TV POLSKA na YouTube!

To drugie (i wszystko na tę chwilę wskazuje, iż ostatnie) spotkanie ligowe emkaesiaków w tej rundzie, które zaistnieje LIVE w Internecie. Po derbach z Piastem Człuchów zapraszamy na kolejną potyczkę z lokalnym rywalem. Emocje gwarantowane, a możliwość obejrzenia Czerwono-Niebieskich w sytuacji, gdy nie jest się bezpośrednio na obiekcie przy ul. Sportowej, stanowi dla wielu osób nie lada gratkę, o czym doskonale wiemy, dzięki głosom, które docierały do nas po poprzednich transmisjach. Ta będzie już szósta w historii.

Prosimy obserwować profil FB naszego klubu, gdzie niedługo pojawi się link do przekazu ze Stadionu Miejskiego. Bardzo łatwo zresztą można natrafić na relację, wpisując po prostu w dniu zawodów na YouTube nazwy rywalizujących drużyn. Startujemy w niedzielę 24 kwietnia kilka minut przed siedemnastą. Zapraszamy!