AKTUALNOŚCI
Dzień Flagi z futbolem na "Orliku"25.04.2022r.
Dokładnie za tydzień tj. w poniedziałek 2 maja 2022 r. o godz.17.00 na przystadionowym "Orliku" w Debrznie odbędzie się już ósma odsłona towarzyskiego turnieju piłki nożnej. Pomysłodawcą i głównym organizatorem całości jest Adam Łukaszewski i właśnie tradycyjnie w Dniu Flagi ma miejsce impreza, w której główne role odgrywają miłośnicy futbolu "bez spiny".

Regulamin jest bliźniaczo podobny do tego z przeszłości, a mianowicie należy mieć ukończone 30 lat lub spełniać drugie kryterium (w takim przypadku metryka nie ma znaczenia), a zatem "posiadać" co najmniej 95 kg wagi...

Ponadto, aby wystąpić w omawianych zawodach trzeba być mieszkańcem miasta i gminy Debrzno, albo pochodzić z Grodu Dzika, lecz na tę chwilę czasowo lub na stałe przebywać poza naszym terenem. Prawo występu mają też byli piłkarze nieistniejącego Żagla oraz obecnie działającego MKS-u, nie związani adresem zameldowania z miastem.

Bardzo ważną informacją jest, iż zawodnicy zostaną rozlosowani do drużyn (osobno golkiperzy oraz futboliści z pola), nie tworzymy więc samodzielnie ekip, czekając po prostu na to, co przyniesie uśmiech fortuny. Zapisy będą przyjmowane do godz.16.45 w dniu turnieju, wszelkie informacje udzielane są pod numerem telefonu 604 289 160 (A. Łukaszewski).

Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników "kopanej" na ul. Sportową w poniedziałkowe popołudnie 2 maja!

::  Copyright © 2003-2022 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::