AKTUALNOŚCI
Dobra zabawa dla każdego04.05.2022r.
21 miłośników "kopanej" intensywnie biegało za futbolówką w Dniu Flagi na debrzeńskim "Orliku" przy Stadionie Miejskim. W turnieju, którego pomysłodawcą i głównym organizatorem jest Adam Łukaszewski nie ma oficjalnej klasyfikacji, liczy się możliwość spotkania w znanym, przyjaznym gronie i wspólnego spędzenia aktywnie kilku godzin na piłkarskiej arenie.

Tak samo stało się w kolejnej edycji imprezy, a jedyną istotną różnicą był fakt ubrania zawodników w specjalnie przygotowane stroje dostarczone przez Hurtownię Artykułów Sportowych "Admiral-Sport" z Wałcza, której właścicielem jest Grzegorz Maciejasz. Przy realizacji całości pomagał Krzysztof Borkowski (wyjątkowo w tym roku obok boiska, a nie na nim) oraz niezawodny Jerzy Pelowski (obsługa grilla), a także Krzysztof Dudzic i Wojciech Taras (sędziowie). Znakomite jedzonko przygotowała Elżbieta Ebertowska. Wielkie dzięki wszystkim!

Oto uczestnicy wtorkowych zawodów: Bartłomiej Barski, Mateusz Bucholc, Krzysztof Czyżykowski, Leszek Gliszczyński, Karol Gromowski, Daniel Janusz, Krzysztof Jaworski, Bartłomiej Leśniewicz, Bartłomiej Lica, Damian Litwiniuk, Tomasz Łopienski, Adam Łukaszewski, Zbigniew Łukaszewski, Jarosław Małys, Daniel Orłowski, Radosław Piechota, Robert Rutyna, Kamil Sieg, Damian Smoliński, Roman Szerląg i Paweł Zblewski.


::  Copyright © 2003-2022 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::