Emocjonujące gry rocznika 201223.05.2022r.
Na debrzeńskim "Orliku" przy Stadionie Miejskim w sobotę 21 maja rywalizowali juniorzy E2, a więc zawodnicy z rocznika 2012 (i młodsi), a w przypadku dziewcząt także nieco starsze piłkarki. W drugim wiosennym ligowym turnieju najlepiej radzili sobie przedstawiciele Kolejarza Chojnice, chociaż jak spojrzymy na rezultaty poszczególnych meczów łatwo skonstatować, iż niemal wszystkie potyczki były bardzo wyrównane.

Czerwono-Niebiescy wyjątkowo prowadzeni tego dnia przez Krzysztofa Dudzica i Pawła Władyczaka (Norbert Mucha przebywał na uczelni w Bydgoszczy) rozegrali dobre zawody, odnosząc dwa zwycięstwa, bezbramkowo remisując z Canicułą Bytów i minimalnie ulegając Kolejarzowi. Momentami karty na boisku rozdawał dokuczliwy wiatr, ale przyjęta formuła (mecze dwa razy po 7 minut) gwarantowała równe warunki dla drużyn.

Niestety, impreza odbyła się w okrojonym składzie, ponieważ Czarni Czarne odwołali swój przyjazd do Grodu Dzika ze względu na zaangażowanie dzieci w uroczystości komunijne. Edycja 2021/2022 w tej kategorii dobiegnie końca w sobotę 11 czerwca w Czarnem, gdzie drużyny spotkają się o godz.10.00.

Wyniki spotkań i strzelcy goli dla MKS-u:

Kolejarz Chojnice- Magic Niezabyszewo 2:1
Bytovia Bytów- MKS Debrzno 0:1 (Żłobecka)
Canicuła Bytów- Magic Niezabyszewo 0:3
MKS Debrzno- Kolejarz Chojnice 0:1
Bytovia Bytów- Canicuła Bytów 1:0
Magic Niezabyszewo- MKS Debrzno 2:3 (Nagibor, Lisowski, J. Bielecki)
Canicuła Bytów- Kolejarz Chojnice 1:2
Magic Niezabyszewo- Bytovia Bytów 1:1
MKS Debrzno- Canicuła Bytów 0:0
Bytovia Bytów- Kolejarz Chojnice 2:3

MKS: J. Bielecki, Sz. Kaczyński, Laskowski, Lemańczyk, Lisowski, Nagibor, Sz. Ogierman, Osięglewski, A. Wasyłyk, W. Wasyłyk, L. Wegner, Żłobecka