Trójmecz juniorów E1 w Lipce26.05.2022r.
Czwartkowe popołudnie 26 maja spora grupa młodych zawodników MKS-u Debrzno spędziła na boisku "Orlik" w Lipce, gdzie podopieczni Norberta Muchy rozegrali towarzyskie mecze z ekipami GTS-u Lipka oraz Sparty Złotów. Ogółem Czerwono-Niebiescy przebywali na placu gry w dwóch potyczkach 80 minut, zyskując kolejne doświadczenie w swojej przygodzie z futbolem.

Dziękujemy za zaproszenie Sławomirowi Słonce, a Rodzicom naszych dzieci za dowóz na miejsce odbywania spotkań. Łącznie team z Debrzna reprezentowało szesnaście osób, a byli to: Jan Bielecki, Michał Bieszczad, Aleksander Jarosz, Wojciech Laskowski, Jakub Lemańczyk, Nikodem Lisowski, Martyna Nagibor, Maksymilian Ogierman, Szymon Ogierman, Franciszek Osięglewski, Jan Pająk, Daniel Urban, Amelia Wasyłyk, Wiktor Wasyłyk, Lena Wegner i Zuzanna Żłobecka.