Groźna kontuzja Norberta Muchy 18.06.2022r.
Bardzo pechowo i przedwcześnie zakończył występ w ostatnim meczu sezonu w okręgówce seniorów MKS Debrzno - GTS Czarna Dąbrówka obrońca Czerwono-Niebieskich Norbert Mucha. Pod koniec pierwszej odsłony czwartkowego meczu w starciu z rywalem doznał poważnego urazu kolana. Zawodnik został przetransportowany ambulansem do Szpitala Specjalistycznego w Chojnicach.

Piłkarz tego samego dnia przeszedł operację, a wczoraj wrócił do domu. Norbertowi, który (przypomnijmy) nie tylko reprezentuje debrzeńskie barwy na boisku, ale także zajmował się w edycji 2021/2022 jako trener drużynami juniorów B1, E1 i E2 naszego klubu, życzymy szybkiego powrotu do zdrowia, zdając sobie sprawę z tego, iż na ponowne jego pojawienie się na murawie poczekamy wiele miesięcy. Trzymaj się "Norbi"!!!