Podsumowujemy sezon 2021/2022 (4) - juniorzy E101.07.2022r.
To nie był łatwy czas dla drużyny rocznika 2011 (i młodsi). Ekipa Norberta Muchy składała się, co warto zauważyć, tylko w części z zawodników nominalnie przyporządkowanych do tej kategorii, pozostali to piłkarze urodzeni rok wcześniej oraz trzy dziewczęta rok starsze. Ta mieszanka starała się jak najlepiej rywalizować w lidze, ale koniec końców wyszło bardzo przeciętnie.

Zdecydowaną większość meczów mistrzowskich przegrywaliśmy, chociaż minimalnie lepiej kształtowało się to wiosną. Jedynym zawodnikiem, który zaznaczył swój udział w każdym z sześciu turniejów był Antoni Litwiniuk, pięcioro kolejnych opuściło tylko jedne zawody. Najwięcej bramek zdobył Michał Bieszczad (10) i co ciekawe wszystkie w II rundzie.

Ewenementem jest dorobek Leny Wegner, która jako jedyna rozgrywała mecze i zdobywała gole w KAŻDEJ drużynie "orlikowej" MKS-u (juniorzy E1, E2, F1 i F2)!

Jesienią emkaesiacy spotykali się z Piastem Człuchów, Sokołem Wyczechy, Kolejarzem Chojnice i Liderem Rychnowy, wiosną po nowym podziale konfrontowaliśmy się nadal z Piastem i Liderem, a oprócz tego doszli inni rywale, czyli U-2 Bytów i JFA Przechlewo. W I części sezonu w zmaganiach brało udział w sześciu grupach ogółem 30 drużyn, z kolei w drugiej fazie było podobnie, tzn. 6 grup, ale ekip nieco więcej, bo 31.

Teraz przed zespołem MKS-u nowe wyzwanie, czyli wyjście w kampanii 2022/2023 na duże boisko i szansa na zdobycie kolejnych doświadczeń i stopniowy rozwój sportowy.

Razem: 6 turniejów, 24 mecze, 2 zwycięstwa, 1 remis, 21 porażek, 7 punktów, bramki 21-74

Jesień: 3 turnieje, 12 spotkań, 0 wygranych, 1 remis, 11 przegranych, 1 punkt, gole 5-28

Wiosna: 3 turnieje, 12 spotkań, 2 wygrane, 0 remisów, 10 przegranych, 6 punktów, gole 16-46

Turnieje:
Antoni Litwiniuk 6, Michał Bieszczad 5, Nikodem Lisowski 5, Franciszek Osięglewski 5, Piotr Pałubicki 5, Zuzanna Żłobecka 5, Martyna Nagibor 4, Daniel Urban 4, Lena Wegner 4, Jan Bielecki 3, Jakub Lemańczyk 3, Szymon Ogierman 3

Tylko jesienią:
Wiktoria Jarosz 1, Wojciech Laskowski 1

Tylko wiosną:
Hubert Dunikowski 1, Filip Szczepański 1, Amelia Wasyłyk 1

Nie grali:
Jakub Bańczyk, Aleks Czyżykowski (wypożyczony do Lidera Rychnowy), Jakub Gryta, Lena Kiestrzyn, Marcelina Obarzanek

Gole: