Nadal Dolina, ale Niepoględzie...28.07.2022r.
...a nie Gałąźnia Wielka. Dolina Niepoględzie - tak od kilku dni oficjalnie nazywa się drużyna, z którą drugi sezon z rzędu będziemy rywalizowali w klasie okręgowej seniorów. Nie zmienia się więc szyld, jedynie miejscowość siedziby klubu. Jest to zresztą naturalne, bo stadion Doliny znajduje się właśnie w Niepoględziu, stąd to tylko oczywista korekta w nomenklaturze.

Przypomnieć warto, że Dolina niegdyś rozgrywała mecze w roli gospodarzy w... Kołczygłowach, gdzie piłkarze MKS-u konfrontowali się z tym rywalem trzykrotnie na szczeblu klasy A (2009, 2012 i 2013 rok), przegrywając zrazu 0:1, a następnie odnosząc zwycięstwa 2:0 i 7:2. Ostatnie wyjazdowe spotkanie z Pomarańczowo-Zielonymi to już wizyta w Niepoględziu wiosną tego roku i porażka 0:2.