W trzeciej rundzie także bez nas08.09.2022r.
W środę 14 września o godz.16.00 odbędą się spotkania III rundy rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu podokręgu słupskiego. Czerwono-Niebiescy nie brali udziału w zmaganiach pierwszej fazy, tak samo było w drugiej i... identycznie będzie za sześć dni. To bez wątpienia pierwszy przypadek w historii MKS-u, abyśmy tak długo czekali na pucharowy występ debrznian. Ma to bezpośredni związek z wysokim trzecim miejscem teamu z Grodu Dzika w klasie okręgowej w edycji 2021/2022 i co za tym idzie rozstawieniem w "turnieju tysiąca drużyn".

Oceniając rezultaty konfrontacji rozegranych 30 i 31 sierpnia oraz 1 września za niespodzianki należy uznać porażki Doliny Niepoględzie, Piasta Człuchów, GTS-u Czarna Dąbrówka i rozmiary przegranej Leśnika Cewice. Wszystko naturalnie z zastrzeżeniem, iż w pucharowej rywalizacji drużyny bardzo często pokazują się w eksperymentalnych składach, stąd klasa rozgrywkowa, jaką reprezentują na co dzień nie jest tak istotna.

Wyniki II rundy

Kaszubia II Studzienice- Piast Człuchów 2:1