Środowe derby o godz.15.30 26.09.2022r.
Dzisiaj rano uległa korekcie godzina rozpoczęcia meczu IV rundy Pucharu Polski Czarni Czarne - MKS Debrzno. Komisja ds. Rozgrywek Podokręgu Słupskiego Pomorskiego Związku Piłki Nożnej przychyliła się do wniosku obydwu klubów, aby rozpocząć zawody trzydzieści minut później, tj. 28 września o godz.15.30.

Wiadomo, że jest to dzień powszedni, a zawodnicy w zdecydowanej większości pracują lub uczą się, stąd łatwiej będzie zorganizować spotkanie o nowej godzinie. Nawet biorąc pod uwagę, że zawody mogą skończyć się dogrywką, a nawet rzutami karnymi (co przy okazji konfrontacji tych drużyn "przerabialiśmy" dwa lata temu), piłkarze zdążą wszystko rozstrzygnąć przed zmierzchem.