Juniorzy F2 zakończyli jesienne gry15.10.2022r.
Drużyna rocznika 2015 (i młodsi) prowadzona przez Michała Kawczaka na "Orliku" w Przechlewie rozegrała dzisiaj ostatni turniej mistrzowski w I rundzie sezonu 2022/2023. Mali Czerwono-Niebiescy wraz z towarzyszącymi im Rodzicami (serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji wyjazdu i kibicowanie!) uczestniczyli w imprezie, w której mieli okazję skonfrontować się z czterema ekipami z ościennych ośrodków.

Zdobywaliśmy i traciliśmy gole, ambitnie walcząc o każdą piłkę w zawodach odbywających się w niesprzyjających warunkach atmosferycznych, przy dość uciążliwym deszczu. W trzynastce debrznian znalazło się trzech debiutantów: Filip Dłużniewski, Marcel Dywel i Filip Mucha.

Rezultaty meczów i zdobywcy bramek dla MKS-u:

Piast Człuchów- JFA Przechlewo 0:16
MKS Debrzno- Kolejarz Chojnice 4:1 (Szuber 4)
JFA Przechlewo- Lider Rychnowy 13:0
MKS Debrzno- Piast Człuchów 5:1 (Zienkiewicz 3, Szuber 2)
Lider Rychnowy- Kolejarz Chojnice 1:3
JFA Przechlewo- MKS Debrzno 4:2 (Szuber 2)
Piast Człuchów- Lider Rychnowy 6:4
Kolejarz Chojnice- JFA Przechlewo 1:11
MKS Debrzno- Lider Rychnowy 1:3 (Szuber)
Kolejarz Chojnice- Piast Człuchów 2:1

MKS: Dłużniewski, Dywel, Jażdżewski, Kaszuba, Kopitkowski, Mucha, Nowaczek, Sala, Szuber, Tojza, Tutak, I. Wegner, Zienkiewicz