Młodzież MKS-u gra z Robertem Lewandowskim!28.11.2022r.
Zespół juniorów D2 (rocznik 2011 i młodsi) naszego klubu, prowadzony przez trenerów Norberta Muchę i Bartłomieja Licę, wzbogacił się w ostatnich dniach o komplet efektownych dresów marki JOMA, identycznych jak te, które otrzymały dużo wcześniej dwie inne ekipy emkaesiaków, czyli seniorzy i juniorzy C1. Teraźniejszy zakup bardzo przydatnego w trakcie zawodów piłkarskich sprzętu był możliwy dzięki nieocenionej pomocy mającej swoją siedzibę w Łodzi firmy "Bio-Lider" sp. z o.o. sp. jawna. Dynamicznie rozwijający się podmiot działający w szeroko rozumianej branży rolniczej wsparł Czerwono-Niebieskich pokaźną kwotą, co w połączeniu z udziałem Rodziców dzieci w sfinansowaniu zamówienia, przyniosło tak wyczekiwany, pożądany efekt.

Co bardzo istotne wsparł nas darczyńca, którego współwłaścicielem jest jeden z najlepszych napastników świata, wielokrotny król strzelców Bundesligi, obecny piłkarz Barcelony i przede wszystkim as atutowy drużyny narodowej (absolutny rekordzista w liczbie występów i zdobytych goli w dziejach reprezentacji Polski) ROBERT LEWANDOWSKI! Serdecznie dziękujemy za wspaniały gest!