Zwycięstwa i porażka w Chojnicach17.04.2024r.
Trzecim "orlikowym" debrzeńskim zespołem, który wznowił rywalizację mistrzowską wiosną byli juniorzy E2 (rocznik 2014 i młodsi), którzy pod wodzą Krzysztofa Dudzica niedzielny (14 kwietnia) poranek spędzili w Grodzie Tura. Tamtejszy Kolejarz był organizatorem imprezy ligowej z udziałem czterech drużyn.

Czerwono-Niebiescy rozegrali dwa dobre spotkania (wygrane z Liderem Rychnowy 6:0 i Piastem Człuchów 3:1), ale też doznali nadspodziewanie wysokiej przegranej z gospodarzami (aż 0:6).

Dziękujemy Rodzicom dzieci za pomoc w organizacji wyjazdu i kibicowanie ekipie znad Debrzynki.

Wyniki meczów i strzelcy bramek dla MKS-u:

Lider Rychnowy- MKS Debrzno 0:6 (Szuber 3, A. Jarosz 2, W. Wasyłyk)
Piast Człuchów- Kolejarz Chojnice 1:3
MKS Debrzno- Piast Człuchów 3:1 (Malmon, W. Wasyłyk, I. Wegner)
Kolejarz Chojnice- Lider Rychnowy 6:0
Kolejarz Chojnice- MKS Debrzno 6:0
Lider Rychnowy- Piast Człuchów 0:8

MKS: A. Jarosz, Malmon, W. Obarzanek, Szuber, Tojza, Traczyk, W. Wasyłyk, I. Wegner