Udany sprawdzian dziewięciolatków24.04.2024r.
Przenikliwe zimno i uciążliwy deszcz nie stanowiły przeszkody dla ambitnych młodziutkich piłkarzy drużyny juniorów F1 MKS-u Debrzno prowadzonych przez Pawła Wegnera, którzy w piątek 19 kwietnia gościli na stadionie w Dębnicy, gdzie odbył się kolejny ligowy turniej w tej kategorii wiekowej.

Zabrakło w nim futbolistów Tęczy Brusy, którzy nie dojechali na zawody, zatem konfrontowaliśmy się z trzema przeciwnikami. Wszystko wyglądało dużo lepiej niż w pierwszej tegorocznej imprezie w Debrznie, bowiem Czerwono-Niebiescy zdobyli w trzech występach aż 15 goli, ciesząc oko naprawdę dobrą grą i mając z niej ogromne zadowolenie. Brawo!

Dziękujemy za obecność i trzymanie kciuków za zespół Rodzicom dzieci.

Wyniki meczów i strzelcy bramek dla MKS-u:

Lider Rychnowy- Piast Człuchów 1:2
Kolejarz Chojnice- MKS Debrzno 5:3 (Szuber, Tojza, samobójcza)
MKS Debrzno- Piast Człuchów 7:4 (Tojza 3, Szuber 3, Kuźbiński)
Kolejarz Chojnice- Lider Rychnowy 4:1
Lider Rychnowy- MKS Debrzno 1:5 (Kotowski 2, Ryngwelski, Szuber, Tojza)
Piast Człuchów- Kolejarz Chojnice 3:5

MKS: Dłużniewski, Jabłoński, Jastrzębski, Kotowski, Kuźbiński, Ryngwelski, Szuber, Tojza, I. Wegner, Weinke