SENIORZY › PUCHAR LATA
» XXIII turniej piłki nożnej seniorów o "Puchar Lata" (25.07.2021r.)
Tabela:
1. Kolejarz Chojnice96-3
2. Tucholanka Tuchola 6-3
3. MKS Debrzno35-7
4. Start Miastko04-8
Wyniki:
Kolejarz - Tucholanka 2:1 (1:1)
0:1 Mateusz Materac (11), 1:1 Paweł Arndt (19), 2:1 Paweł Arndt (26)
MKS - Start 4:2 (3:1)
0:1 Paweł Koniuszek (10), 1:1 Kacper Bielecki (11), 2:1 Paweł Wegner (14), 3:1 Paweł Władyczak (19), 3:2 Krzysztof Guzowski (22), 4:2 Paweł Władyczak (39)
MKS - Kolejarz 0:1 (0:0)
0:1 Paweł Arndt (30)
Tucholanka - Start 1:0 (0:0)
1:0 Krzysztof Budzyński (27)
Kolejarz - Start 3:2 (1:0)
1:0 Tobiasz Sawa (7), 2:0 Maciej Piesik (32), 2:1 Jakub Narodzonek (37), 3:1 Paweł Arndt (39), 3:2 Jakub Narodzonek (40)
MKS - Tucholanka 1:4 (0:1)
0:1 Łukasz Giłka (13), 0:2 Jędrzej Orzechowski (26), 0:3 Krzysztof Budzyński (28), 1:3 Krzysztof Szawarniak (29), 1:3 Łukasz Giłka (33)
Najlepszy zawodnik: Krzysztof Budzyński (Tucholanka)
Najlepszy bramkarz: Paweł Skiba (Kolejarz)
Król strzelców: Paweł Arndt (Kolejarz) - 4 gole
Sędziowie: Tomasz Gierszewski, Kamil Grzębowski i Mariusz Hoppe (wszyscy Chojnice)
Składy:
Kolejarz Chojnice
Paweł Arndt, Daniel Błaszkowski, Adrian Godlewski, Damian Godlewski, Jakub Jędrzejewski, Szymon Jurak, Dominik Lamczyk, Daniel Lipiński, Jakub Łukaszewski, Maciej Piesik, Patryk Rodowicz, Damian Ryngwelski, Tobiasz Sawa, Karol Skiba, Paweł Skiba, Damian Trzebiński, Mateusz Trzebiński, Adam Zalewski
Trener: Damian Trzebiński
Tucholanka Tuchola
Kacper Budaj, Krzysztof Budzyński, Krzysztof Chałat, Artur Deja, Łukasz Giłka, Arkadiusz Hoffmann, Wiktor Kęsik, Szymon Kołodziejski, Kajetan Kosecki, Mateusz Materac, Patryk Nitka, Jędrzej Orzechowski, Paweł Prądzyński, Szymon Reda, Jakub Rostankowski, Wojciech Schroeder, Kacper Topoliński
Trener: Maciej Landmesser
MKS Debrzno
Kacper Bielecki, Maciej Domański, Damian Jaworski, Szymon Juszkiewicz, Patryk Klejdysz, Bartłomiej Lica, Wojciech Marzec, Kamil Masternak, Norbert Mucha, Jakub Nykiel, Michał Pacholik, Martin Romanek, Robert Rutyna, Krzysztof Szawarniak, Krystian Szostek, Paweł Wegner, Paweł Władyczak
Trener: Paweł Władyczak
Start Miastko
Jacek Czerwiński, Rafał Degis, Jakub Diakowski, Bartosz Dobrowolski, Szymon Furbergis, Jakub Fryling, Piotr Górniewicz, Krzysztof Guzowski, Marcin Jamniak, Patryk Kapica, Błażej Kłonczyński, Paweł Koniuszek, Jakub Narodzonek, Jan Przybylski, Patryk Skotnicki, Kacper Smaha, Przemysław Spalik, Wojciech Szuta, Bartłomiej Szwajczewski, Szymon Wójcik
Trener: Bartłomiej Borowicz
::  Copyright © 2003-2022 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::