TENIS STOŁOWY
» IV turniej o Grand Prix - sezon 2005/2006
Po raz czwarty w gościnnej hali Zespołu Szkół w Debrznie spotkali się uczestnicy pingpongowego Grand Prix Debrzna w sezonie 2005/06. W zawodach wzięło udział 26 zawodników z Chojnic, Piły, Szczecinka, Żółtnicy, Złotowa, Łobżenicy, Człuchowa, Lipki i Debrzna.
W kategorii do 40 lat niemal "łeb w łeb" idą chojniczanie: Piotr Szopiński i Sławomir Januszewski. Obaj mają na koncie po dwie wygrane i o końcowym triumfie w całym cyklu zadecyduje piąty turniej. Tym razem lepszy był Januszewski, który w finale ograł zaliczającego najlepszy występ w sezonie Grzegorza Kaczałę. Lider klasyfikacji generalnej "Szopa" musiał przełknąć gorzką pigułkę, już we wstępnej fazie zawodów ulegając niespodziewanie Justynowi Milewskiemu. Potem zrewanżował się swojemu pogromcy, wygrał także z najlepszym z debrznian Sławomirem Babińskim i dopiero w meczu o drugą lokatę został zastopowany przez Kaczałę.
Sześciu zawodników przystąpiło do rywalizacji w starszej kategorii. Turaj obyło się bez niespodzianek, ale decydujący o pierwszym miejscu pojedynek Andrzej Krawczyk - Henryk Rogala był niezwykle zacięty. Złotowianin prowadził już 2:0 w setach, miał meczbola w trzecim, następnie wygrywał 5:0 w czwartym, by ostatecznie jednak przegrać 2:3.
Ostatni, piąty turniej zaplanowano nietypowo, bo na sobotę 25 lutego 2006 roku. Początek gier w hali Zespołu Szkół o godz. 16:00.
Sponsorem imprezy jest sklep chemiczno-przemysłowy Pani Moniki Chudzik-Babińskiej, mieszczący się przy ul. Przechodniej 9B w Debrznie.

KATEGORIA WIEKOWA DO 40 LAT
miejscezawodnikpunkty