Tabela
Lp. | Zespół | M. | Pkt. | Bramki | Z. | R. | P. | 1. |
JR Team Człuchów |
18 |
48 |
137-43 |
16 |
0 |
2 | 2. |
1125 Lipka |
18 |
45 |
177-36 |
15 |
0 |
3 | 3. |
Grom Barkowo |
18 |
42 |
115-49 |
14 |
0 |
4 | 4. |
SGS Team Debrzno |
18 |
39 |
108-65 |
13 |
0 |
5 | 5. |
Complex Lipka |
18 |
27 |
108-100 |
9 |
0 |
9 | 6. |
Pionier Biskupnica |
18 |
25 |
75-93 |
8 |
1 |
9 | 7. |
Jedność Gębarzewo |
18 |
21 |
70-104 |
7 |
0 |
11 | 8. |
WKS Stare Gronowo |
18 |
12 |
60-84 |
4 |
0 |
14 | 9. |
Orzeł Scholastykowo |
18 |
10 |
44-138 |
3 |
1 |
14 | 10. |
Tytani Debrzno |
18 |
0 |
27-209 |
0 |
0 |
18 |
Klasyfikacja Fair Play
Lp. | Zespół | Faule | Kary * | Pkt | 1. |
1125 Lipka |
46 |
(1, 0) |
51 | 2. |
WKS Stare Gronowo |
63 |
(1, 0) |
68 | 3. |
SGS Team Debrzno |
51 |
(4, 0) |
71 | 4. |
JR Team Człuchów |
63 |
(2, 0) |
73 | 5. |
Orzeł Scholastykowo |
71 |
(1, 1) |
86 | 6. |
Complex Lipka |
62 |
(6, 1) |
102 | 7. |
Grom Barkowo |
74 |
(6, 0) |
104 | 8. |
Pionier Biskupnica |
66 |
(6, 1) |
106 | 9. |
Jedność Gębarzewo |
73 |
(11, 2) |
148 |
Drużyna Tytani Debrzno nie jest uwzględniana w klasyfikacji fair-play
1 faul - 1 pkt. Kary: (2 minuty, czerwona kartka) 2 minuty - 5 pkt. czerwona kartka - 10 pkt.
|
Strzelcy
gole | zawodnik | zespół | 59 | Martin Romanek | 1125 Lipka | 42 | Paweł Wegner | JR Team Człuchów | 37 | Patryk Klejdysz | SGS Team Debrzno | 35 | Ariel Sobczak | Grom Barkowo | 34 | Michał Wcisło | Complex Lipka | 28 | Krzysztof Szawarniak | Complex Lipka | 26 | Michał Kawczak | 1125 Lipka | 26 | Adam Kopczyk | Jedność Gębarzewo | 25 | Bartłomiej Lica | 1125 Lipka | 22 | Błażej Kolter | JR Team Człuchów | 21 | Kamil Masternak | SGS Team Debrzno | 20 | Sebastian Stalka | JR Team Człuchów | 19 | Arkadiusz Zachajczuk | Grom Barkowo | 18 | Paweł Krawczuk | Pionier Biskupnica | 17 | Tomasz Warmke | WKS Stare Gronowo | 16 | Wojciech Marczak | SGS Team Debrzno | 15 | Bartłomiej Berliński | Orzeł Scholastykowo | 15 | Krzysztof Bąk | Jedność Gębarzewo | 14 | Krzysztof Bubolc | Grom Barkowo | 13 | Dawid Kutela | Orzeł Scholastykowo | 13 | Mateusz Węgrzyn | Pionier Biskupnica | 13 | Norbert Mucha | 1125 Lipka | 13 | Michał Pacholik | 1125 Lipka | 13 | Bartosz Szulc | SGS Team Debrzno | 13 | Michał Bukowski | WKS Stare Gronowo | 12 | Paweł Władyczak | 1125 Lipka | 12 | Wojciech Marzec | 1125 Lipka | 11 | Patryk Janczak | Grom Barkowo | 11 | Karol Lubiński | JR Team Człuchów | 11 | Patryk Zakrzewski | Pionier Biskupnica | 11 | Rafał Cichoń | Complex Lipka | 11 | Patryk Górnowicz | WKS Stare Gronowo | 10 | Łukasz Rapa | Pionier Biskupnica | 9 | Jarosław Wójcik | JR Team Człuchów | 9 | Wojciech Jabłoński | Complex Lipka | 9 | Dawid Dajda | Jedność Gębarzewo | 9 | Dawid Roczek | Jedność Gębarzewo | 8 | Łukasz Płóciennik | JR Team Człuchów | 8 | Bartłomiej Rutyna | 1125 Lipka | 7 | Karol Dołgowski | Grom Barkowo | 7 | Karol Ryngwelski | JR Team Człuchów | 7 | Szymon Malmon | JR Team Człuchów | 7 | Jacek Cichoń | Complex Lipka | 7 | Sebastian Petrecki | Tytani Debrzno | 5 | Paweł Łacko | Grom Barkowo | 5 | Jacek Sikora | Orzeł Scholastykowo | 5 | Bartosz Bubolc | Pionier Biskupnica | 5 | Dawid Tomaszewski | Pionier Biskupnica | 5 | Krzysztof Dudzic | SGS Team Debrzno | 5 | Mariusz Góra | SGS Team Debrzno | 5 | Dominik Michalski | Complex Lipka | 5 | Przemysław Łapiński | Complex Lipka | 5 | Kacper Wegner | Tytani Debrzno | 5 | Damian Smoliński | Tytani Debrzno | 5 | Jakub Pałubicki | WKS Stare Gronowo | 4 | Mateusz Leciejewski | Grom Barkowo | 4 | Paweł Januszewski | Grom Barkowo | 4 | Arkadiusz Sieg | Orzeł Scholastykowo | 4 | Ignacy Nawrocki | JR Team Człuchów | 4 | Sebastian Gołębiewski | Pionier Biskupnica | 4 | Maciej Domański | SGS Team Debrzno | 3 | Maciej Sobczyk | Grom Barkowo | 3 | Marcin Marzec | Orzeł Scholastykowo | 3 | Patryk Górnowicz II | Pionier Biskupnica | 3 | Jarosław Zalewski | Pionier Biskupnica | 3 | Jarosław Maciejczyk | Pionier Biskupnica | 3 | Damian Okoński | SGS Team Debrzno | 3 | Bartosz Zych | Complex Lipka | 3 | Błażej Borucki | Tytani Debrzno | 3 | Michał Frukacz | WKS Stare Gronowo | 3 | Kacper Ciepluch | WKS Stare Gronowo | 3 | Damian Roczek | Jedność Gębarzewo | 2 | Michał Betscher | Orzeł Scholastykowo | 2 | Tomasz Łukaszuk | JR Team Człuchów | 2 | Sylwester Żmuda-Trzebiatowski | JR Team Człuchów | 2 | Damian Litwiniuk | 1125 Lipka | 2 | Tomasz Niemczynowicz | Complex Lipka | 2 | Gracjan Mateusiak | Tytani Debrzno | 2 | Jakub Smusz | Tytani Debrzno | 2 | Brayan Zieliński | Tytani Debrzno | 2 | Patryk Dudek | WKS Stare Gronowo | 1 | Przemysław Marek | Grom Barkowo | 1 | Kamil Wrona | Grom Barkowo | 1 | Łukasz Kościan | Grom Barkowo | 1 | Artur Niemier | Grom Barkowo | 1 | Artur Nowak | Grom Barkowo | 1 | Rafał Wegner | Grom Barkowo | 1 | Daniel Zepf | Orzeł Scholastykowo | 1 | Klaudiusz Nowicki | Orzeł Scholastykowo | 1 | Maciej Przyszlak | JR Team Człuchów | 1 | Adrian Pilarski | SGS Team Debrzno | 1 | Kamil Smusz | Tytani Debrzno | 1 | Szymon Sokolik | WKS Stare Gronowo | 1 | Mateusz Sowiński | Jedność Gębarzewo | 1 | Arkadiusz Dajda | Jedność Gębarzewo | 1 | Szczepan Dajda | Jedność Gębarzewo | | Bramki samobójcze - 24 | Walkowery - 9 goli |
|