Wznawiamy treningi, wkrótce gry sparingowe12.07.2022r.
Dzisiejszymi zajęciami zaplanowanymi przez trenera Pawła Władyczaka na godz.19.00 seniorzy MKS-u Debrzno inaugurują krótki okres przygotowawczy do zbliżającego się sezonu 2022/2023. Krótki, bo przecież za niespełna cztery tygodnie zaczniemy ligę meczem na własnym boisku z Myśliwcem Tuchomie.

Czerwono-Niebiescy w tym czasie zaprezentują się czterech towarzyskich sprawdzianach. 17 lipca o godz.18.00 podejmiemy na Stadionie Miejskim Kolejarza Chojnice, a dwa dni później, we wtorek 19 lipca o tej samej godzinie zmierzymy się na wyjeździe z Tucholanką Tuchola. 24 lipca o godz.11.00 początek tradycyjnego XXIV turnieju o "Puchar Lata", w którym na obiekcie przy ul. Sportowej pokażą się ekipy Iskry Krajenka, Brdy Rytel, GLKS-u Wysoka oraz naturalnie gospodarze, MKS. Wreszcie 29 lipca o godz.17.30 debrznianie zagrają u siebie z Arką II Gdynia, chociaż akurat ten mecz wymaga jeszcze stuprocentowego potwierdzenia i będziemy o nim szerzej pisać osobno.