Wolny los debrznian w II rundzie Pucharu Polski19.08.2022r.
Na sześciu stadionach w miniony weekend rywalizowano w pierwszej odsłonie Pucharu Polski na szczeblu podokręgu słupskiego. Spoglądając na zamieszczone poniżej wyniki meczów trudno którykolwiek uznać za niespodziankę. 31 sierpnia odbędą się spotkania II rundy, już z udziałem ekip z klasy okręgowej, lecz nie wszystkich. Komisja ds. Rozgrywek zdecydowała, iż w tej fazie zagra dwanaście spośród osiemnastu klubów tego szczebla.

Nie będzie w tym gronie MKS-u Debrzno, bowiem Czerwono-Niebiescy z racji wysokiego miejsca, jakie zajęli w lidze w sezonie 2021/2022 przystąpią do pucharowych zmagań jeszcze później, tj. 14 lub nawet 28 września, w zależności od postanowień komisji.

Rezultaty I rundy

Skra Bińcze- Kaszubia II Studzienice 0:6