Osiem zespołów w wakacyjnym turnieju 29.08.2022r.
20. edycja wakacyjnej imprezy "dzikich" drużyn przeszła do historii. Może nie odnotowaliśmy w środę 24 sierpnia rekordowej frekwencji, może nie było nadzwyczaj wyrównanej rywalizacji, ale zawody i tak mogły się podobać, spełniły swoją rolę. Czas spędzony na przystadionowym "Orliku" na pewno nie był stracony.

Ponieważ w gronie uczniów szkół średnich zgłosiły się jedynie dwie ekipy połączyliśmy ich zmagania z grupą średnią, czyli rocznikami 2007, 2008 i 2009, dzięki czemu każdy team zagrał pięciokrotnie, chociaż oczywiście sklasyfikowaliśmy je wg kategorii wiekowej.

Strzelecką koronę włożyli Kamil Janke, Mateusz Kulicki i Michał Bieszczad, za najbardziej oryginalną nazwę drużyny uznaliśmy Yayamiomate (prosto z Tokio?), a najmłodszym uczestnikiem imprezy był dziewięcioletni Wojciech Kudrelik. Nagrody (puchary i statuetki) wręczył Paweł Władyczak, sędziujący turniej wraz z Dariuszem Piekarskim, a pomocy udzielił także Sławomir Słonka, który przywiózł z Lipki dwa zespoły.

Całość zorganizowaliśmy w ramach realizacji zadania publicznego "Na sportowo to różnorodnie, przyjemnie i zdrowo - 2022" dofinansowanego przez Gminę Debrzno.

Szkoła podstawowa (rocznik 2010 i młodsi)

Dzikie Orły- Dziki z Lipki 5:1
Dzikie Orły- Orły z Lipki 2:1
Dziki z Lipki- Orły z Lipki 5:1