4 września w samo południe Piknik Rodzinny!01.09.2022r.
W niedzielę 4 września 2022 r. w godz.12.00-14.30 na Stadionie Miejskim organizujemy następną edycję Pikniku Rodzinnego Akademii Piłkarskiej MKS-u Debrzno. Jak co roku zapraszamy dzieci, ich rodziców, rodzeństwo, dziadków i babcie, dosłownie wszystkich, którzy są związani z Czerwono-Niebieskimi! To święto grup juniorskich naszego klubu, na którym mamy nadzieję każdy znajdzie coś dla siebie.

Impreza przeznaczona jest zresztą w równej mierze dla osób, które chciałyby do nas dołączyć, więc zachęcamy i Was do udziału. W trakcie 150 minut wspólnej zabawy na obiekcie przy ul. Sportowej podsumujemy sezon 2021/2022, wręczymy wyróżnienia, odbędzie się pasowanie na piłkarza, nie zabraknie fotografii drużyn oraz wspólnej uczestników Pikniku. Ponadto zaprosimy na pokazowe treningi, zajęcia z Panią animatorką, będzie można skorzystać z dmuchanych zamków, no i rzecz jasna coś przekąsić w stoisku gastronomicznym. Dla zmęczonych mamy przygotowane leżaczki w strefie relaksu. Nudy nie przewidujemy, a ponieważ w tym roku mija dziesięć lat od powstania Akademii nawiążemy symbolicznie i do tego faktu.

Bądźcie z nami za trzy dni, pogoda i dobre humory zamówione i gwarantowane!