Zmiany w terminarzu06.09.2022r.
Dość dynamiczny jest kalendarz mistrzowskiej rywalizacji w tej rundzie z udziałem drużyn reprezentujących MKS Debrzno. Dziś przedstawiamy najnowsze dwie korekty, jakie naniesiono w nim w minionych dniach. Jedna odnosi się do rozgrywek klasy okręgowej seniorów, druga rywalizacji juniorów C1.

Otóż całkiem niedawno informowaliśmy, iż Piast Człuchów zmienił porę rozpoczęcia derbowej konfrontacji z naszym klubem, którą zaplanowano na sobotę 24 września w Dębnicy. Pierwotnie widniejącą w rozpisce godzinę 13.00 zamieniono na 12.00, lecz wkrótce okazało się, że... przedwcześnie. Przeciwnicy emkaesiaków pospieszyli się z tą zmianą, a to z tego powodu, że dużo prędzej przewidziano na omawianym obiekcie na godz.11.00 mecz jednej z drużyn juniorskich Lidera Rychnowy. Jak bardzo łatwo wywnioskować w tej sytuacji pierwszy gwizdek potyczki Piast - MKS w samo południe jest niemożliwy. Podsumowując całe delikatne zamieszanie: wracamy do zawodów, których start nastąpi o godz.13.00...

Inna roszada dotyczy teamu juniorów C1 (rocznik 2008 i młodsi). Podopieczni Dariusza Piekarskiego spotkają się ze Startem Miastko na Stadionie Miejskim już w piątek 9 września o godz.18.00, a nie dzień później o 10.00. Zapraszamy oczywiście na obydwa mecze!