Grad goli Czerwono-Niebieskich w Chojnicach10.09.2022r.
Znakomicie zaprezentowali się juniorzy E2 MKS-u (rocznik 2013 i młodsi) w premierowym w tej rundzie turnieju ligowym w Chojnicach. Na "Orliku" Kolejarza w sobotę 10 września wygrali wszystkie cztery potyczki, zdobywając przy tym dwanaście efektownych bramek. Jeszcze bardziej od zwycięstw (wszak nie o "punktomanię" tu chodzi) cieszyła dobra gra wszystkich jedenastu młodych piłkarzy debrzeńskich, którzy czynią stopniowe postępy z miesiąca na miesiąc.

W kadrze emkaesiaków znalazło się miejsce dla jednego nowicjusza w rozgrywkach mistrzowskich, a był nim Antoni Skępiec. Podziękowania dla Małgorzaty Kowalczyk, Lidii Obarzanek, Katarzyny i Michała Ogierman, Patrycji Wasyłyk oraz Pawła Wegnera za wsparcie w realizacji wyjazdu na turniej i trzymanie kciuków za drużynę!

Drugie zawody z tego cyklu mają odbyć się w weekend 1/2 października, ale istnieje możliwość ich przyspieszenia na piątek 30 września. Decyzja zapadnie w najbliższych dniach.

Rezultaty meczów i zdobywcy goli dla MKS-u:

Piast Człuchów- Kolejarz Chojnice 0:1
Lipniczanka Lipnica- MKS Debrzno 1:3 (Sz. Kaczyński, W. Wasyłyk, W. Obarzanek)
Lider Rychnowy- Piast Człuchów 1:2
Kolejarz Chojnice- MKS Debrzno 1:4 (W. Wasyłyk 2, L. Wegner, Traczyk)
Lider Rychnowy- Lipniczanka Lipnica 4:0
MKS Debrzno- Piast Człuchów 2:0 (W. Wasyłyk, Traczyk)
Kolejarz Chojnice- Lider Rychnowy 3:0
Piast Człuchów- Lipniczanka Lipnica 5:0
MKS Debrzno- Lider Rychnowy 3:0 (Sz. Kaczyński 2, Traczyk)
Lipniczanka Lipnica- Kolejarz Chojnice 0:5

MKS: Dziubiński, Jarosz, Sz. Kaczyński, Markiewicz, W. Obarzanek, M. Ogierman, Sz. Ogierman, Skępiec, Traczyk, W. Wasyłyk, L. Wegner