Początek rozgrywek ośmiolatków na plus19.09.2022r.
Wczoraj turniejem na "Orliku" w Debrznie zainaugurowała ligowe występy w jesiennej części kampanii 2022/2023 drużyna emkaesiaków rocznika 2014 (i młodsi), a więc juniorzy F1. Zespół Krzysztofa Dudzica zaprezentował się dobrze na tle czterech innych klubów, zdobyliśmy sporo bramek. Wszystkie ekipy pokazały ambicję, duże zaangażowanie w grę i już niezłe w wielu przypadkach umiejętności, przez co turniej mógł się podobać, przebiegał też w dobrej atmosferze.

Dziękujemy za wspieranie zawodników MKS-u przez rodziców-kibiców, a dodatkowo Michałowi Ogiermanowi za pomoc w organizacji imprezy. Drugie zawody z tego cyklu odbędą się w Rytlu na obiekcie tamtejszej Brdy w niedzielę 9 października o godz.10.00.

Dla "potomności" i z kronikarskiego (przyjemnego) obowiązku rezultaty spotkań i strzelcy goli dla MKS-u:

MKS Debrzno- JFA Przechlewo 6:1 (W. Wasyłyk 2, Szuber, Traczyk, L. Wegner, A. Jarosz)
Kolejarz Chojnice- Sokół Wyczechy 10:1
MKS Debrzno- Brda Rytel 7:2 (Traczyk 3, W. Wasyłyk 2, Szuber, A. Jarosz)
Sokół Wyczechy- JFA Przechlewo 0:5
Brda Rytel- Kolejarz Chojnice 2:4
Sokół Wyczechy- MKS Debrzno 0:11 (L. Wegner 3, A. Jarosz 3, Traczyk 2, W. Wasyłyk 2, Szuber)
JFA Przechlewo- Brda Rytel 3:3
Kolejarz Chojnice- MKS Debrzno 2:1 (Traczyk)
Brda Rytel- Sokół Wyczechy 6:0
JFA Przechlewo- Kolejarz Chojnice 5:1

MKS: A. Jarosz, W. Obarzanek, M. Ogierman, Szuber, Traczyk, W. Wasyłyk, I. Wegner, L. Wegner