Piękny stojak na piłki w darze od kibica05.10.2022r.
Przed niedawnym meczem klasy okręgowej seniorów MKS Debrzno - Start Miastko swój "debiut" na Stadionie Miejskim miał efektowny stojak na piłki w barwach klubowych, ozdobiony rzecz oczywista herbem Czerwono-Niebieskich. Warto podkreślić, że ów przedmiot mógł powstać i pojawić się na obiekcie przy ul. Sportowej dzięki gestowi jednego z kibiców naszego klubu, który chciał pozostać anonimowym. Dziękujemy serdecznie!

Tym samym dołączyliśmy do coraz większej grupy klubów grających w klasach niższych (gadżet tego typu w futbolu profesjonalnym to od dawna standard), które mają do dyspozycji ten miły dodatek do piłkarskiego widowiska. Od 2 października na stałe będzie towarzyszył emkaesiakom i oby był jak najczęściej świadkiem ich zwycięstw!