Po miesięcznej przerwie dwa domowe mecze tenisistów15.11.2022r.
Pingpongiści MKS-u Debrzno uczestniczący w rozgrywkach IV ligi wciąż wyglądają pierwszego zwycięstwa w tym sezonie. Czerwono-Niebieskim nie wiedzie się w edycji 2022/2023, zdobyli tylko punkt w dotychczasowych pięciu spotkaniach. Czy zdołają przełamać kiepską passę w najbliższych dwóch konfrontacjach, w których będą pełnić rolę gospodarzy? Emkaesiaków czeka niewątpliwie niełatwe zadanie, zwłaszcza w drugiej z zaplanowanych potyczek.

Potwierdzono właśnie ich dokładne terminy. Większe nadzieje na korzystny rezultat możemy mieć w pierwszym przypadku, ponieważ debrznianie podejmą w hali Szkoły Podstawowej sąsiadów w tabeli, a więc Granit Koczała. Mecz odbędzie się w niedzielę 27 listopada o godz.11.00. Sześć dni później, tj. w sobotę 3 grudnia o godz.17.00 ugościmy zdecydowanego lidera rywalizacji TS Chojnice, czyli ekipę, która ma na swoim koncie komplet pięciu wiktorii i stracone zaledwie trzy... małe punkciki!