Firma "BEAC" sp. z o.o. wsparła MKS Debrzno07.07.2023r.
Z radością informujemy, że jeden z największych podmiotów gospodarczych istniejących na terenie gminy Debrzno, firma "BEAC" sp. z o.o., dołączył do grona sponsorów naszego klubu. Temat współpracy zaistniał kilka miesięcy temu, w ostatnich tygodniach został natomiast pomyślnie sfinalizowany i klub znad Debrzynki podpisał stosowną umowę z w/w firmą.

Znajdujące się przy ul. Niepodległości w Debrznie przedsiębiorstwo posiada dwudziestoletnie doświadczenie i tradycje w projektowaniu i produkcji. Szeroka oferta firmy obejmuje nie tylko najpopularniejsze typy kontenerów, ale także kontenery specjalne, pojemniki i konstrukcje stalowe wykonane w oparciu o projekty własne klientów. "BEAC" projektuje i produkuje dla odbiorców prywatnych oraz sektora publicznego zarówno w kraju, jak również za granicą.

W świadomości zwłaszcza starszych mieszkańców naszego miasteczka miejsce, gdzie znajduje się "BEAC" sp. z o.o. kojarzy się z działającymi tam wcześniej firmami "Kofama", "Demet", "Ekomech-Demet", czy "IMOB". Cieszy nas bardzo, że firma tak bardzo związana z lokalną społecznością chce wspierać piłkarzy MKS-u, czyli klub równie mocno kojarzony w świadomości mieszkańców miasta i gminy jako zrzeszający zawodników w różnym przedziale wiekowym identyfikujących się z tym terenem.

Banery reklamujące "BEAC" sp. z o.o. pojawiły się już na Stadionie Miejskim, z kolei na stronie www.mksdebrzno.pl w dziale "Sponsorzy" widnieje ich miniaturka wraz z odnośnikiem do witryny internetowej naszego darczyńcy. Serdecznie dziękujemy!